پایه پرچم وسیله ای برای نصب و نگه داری پرچم در موقعیت های مختلف می باشد. نصب پایه پرچم لوله ای به وفور در سطح معابر شهری دیده می شود و در زیباسازی شهر نقش مهم و قابل توجهی دارد. ارتفاع پایه پرچم لوله ای معمولا از 5 الی 12 متر بنابر درخواست مشتری تعیین می گردد. پایه پرچم دارای انواع مختلف رومیزی و پرچم تشریفات در سطح کوچک و پایه پرچم لوله ای در سطح بزرگتر در میادین شهری می باشد.

پایه پرچم لوله ای یکی از انواع محصولات شرکت سپند سازه سورن در کنار پایه روشنایی پارکی می باشد. پایه روشنایی خیابانی و پایه چراغ راهنمایی رانندگی نیز نوع دیگری از انواع پایه های روشنایی معابر می باشد.

 

تولید و اجرای سازه‌های پرچم ها ( پایه پرچم لوله ای، میله پرچم ، دکل پرچم ) مرتفع به علت فشار باد در ارتفاع بالا انجام می گیرد. و بایستی تناسب با موقعیت جغرافیائی محل نصب به دقت مورد مطالعه و آنالیز قرار گرفته و محاسبات پیچیده بر روی هر یک از متغیرها به دقت انجام گیرد. محاسبه این سازه‌ها نیازمند تخصص و تجربه فراوان در زمینه ساخت سازه‌های مرتفع می‌باشد. شرکت سپند سازه سورن با بهره‌گیری از متخصصین جوان کشور و با پشتوانه سالها تجربه در تولید و اجرای سازه های مرتفع فعالیت می نماید.
میله پرچم های جدید تولیدی این شرکت مجهز به سیستم روتیشن بوده که از پیچیده شدن پارچه به دور سازه جلوگیری می نماید. این سازه به موتور وگیربکس جهت اهتزاز پرچم مجهز می باشند و قطعات به صورت اورلب مونتاژ می گردد.

توسعه و پشتیبانی توسط :ادمین نت
ماموت گروپ عرضه کننده انواع ساندویچ پانل سقفی دیواری و سردخانه ای