پایه چراغ روشنایی و بزرگراهی

شرکت سپند سازه سورن پایه چراغ روشنایی خیابانی و بزرگ‏‏راهی را با هدف استفاده در راه ها، خیابان ها ، اتوبان ها محوطه های عمومی و پارکینگ ها و ….طراحی و تولید میکند .این نوع پایه ها برای مکان هایی که دارای طول زیاد و عرض کم هستند مناسبند. به طور مثال پایه چراغ های روشنایی مسیر الوند و اتوبان قزوین تهران و اتوبان قزوین زنجان و چند مسیر دیگر از پروژه های انجام شده این شرکت میباشد.

این محصول با توجه به نیاز کارفرما در دو نوع چند وجهی و لوله ای تولید می شود و قابلیت نصب یک الی چهار نورافکن را دارد. پوشش این محصول با توجه به آب و هوای منطقه و شرایط محیطی در دو نوع گالوانیزه گرم و رنگ صنعتی قابل ارائه است.

بهترین فاصله بین پایه ها توسط مهندسان این شرکت و با استفاده از نرم افزارهای پیشرفته و محاسبات نوری مانند Calculux و Dialux انجام می گیرد که باعث میشود نورپردازی متناسب با محیط را دارا باشند .

ارتفاع نصب چراغ درمعابر شهری و حتی بین شهری اهمیت زیادی دارد.هرچه ارتفاع نصب پایه چراغ بالاتر باشد،خصوصا در بزرگراه ها و آزاد راه ها، راحتی رانندگان و سرنشینان خودروها بیشترتامین می شود.از سوی دیگر طبق قانون عکس مجذور فاصله،رعایت نکته مذکور نیازمند بکارگیری منابع با توان نوری بالاتر و مصرف انرژی بیشتر است.پیشرفت فناوری تا حدودی این مشکل را بر طرف کرده است زیرا امروزه استفاده از چراغ های با لامپ سدیمی400 تا 1000 وات معمول شده و جنبه های راحتی استفاده کنندگان و ارتقاء سطح ایمنی در اولویت قرار گرفته است.


توسعه و پشتیبانی توسط :ادمین نت
ماموت گروپ عرضه کننده انواع ساندویچ پانل سقفی دیواری و سردخانه ای